ПОРЯДОК ЗМІНИ ПОСТАЧАЛЬНИКА

Відповідно до статті 14 Закону України “Про ринок природного газу” кожному споживачу гарантовано право вільно обирати постачальника природного газу та кожен споживач має право на зміну постачальника природного газу.

Відповідно до Закону України “Про ринок природного газу” зміна постачальника за ініціативою споживача має бути завершена в термін не більше трьох тижнів з дня повідомлення таким споживачем про намір змінити постачальника, за умови дотримання правил зміни постачальника, у тому числі обов’язку щодо здійснення повного остаточного розрахунку з попереднім постачальником.

Якщо Вашим постачальником є наша Компанія і ви маєте намір змінити постачальника природного газу будь-ласка зареєструйте своє звернення в розділі нашого сайт “Реєстрація вхідної кореспонденції” або направте письмового листа на нашу поштову адресу, після чого з вами зв'яжетеся наш відповідальний співробітник з метою обговорення строків проведення остаточних розрахунків за спожитий природний газ та оформлення інших необхідних документів.

Якщо Вашим постачальником природного газу є інший постачальник, але Ви маєте намір обрати постачальником ТОВ “І ДЖІ ЕФ ТРЕЙДІНГ” зареєструєте будь-ласка своє звернення в розділі нашого сайт “Реєстрація вхідної кореспонденції” або направте письмового листа на нашу поштову адресу, після чого з вами зв'яжетеся наш відповідальний співробітник.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до положень чинного законодавства України зміна постачальника природного газу допускається після проведення з діючим постачальником природного газу остаточних розрахунків за поставлений ним природний газ у передньому та/або поточному періоді. Разом з тим, додатково повідомляємо, що відповідно до статті 14 Закону України “Про ринок природного газу” наявність спору між діючим постачальником і споживачем, який заявив про намір змінити постачальника, не є підставою для затримки у виконанні договору постачання з новим постачальником.


ПОРЯДОК ЗМІНИ ПОСТАЧАЛЬНИКА ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

Кожен наш Клієнт має право в будь-який момент часу змінити постачальника шляхом укладення нового Договору про постачання електричної енергії з іншою енергопостачальною компанією. Докладніше про зміну постачальника тут.